займ на карту срочно
کد خبر: 40587 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: 3 ژوئن 2021 | ساعت » 18:32

تیم ملی والیبال ایران هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال را با پیروزی مقابل کانادا آغاز کرد.

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ امروز از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف کانادا رفت و با نتیجه سه بر یک مقابل شاگردان هوگ به برتری رسید.

ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مسعود غلامی، صابر کاظمی و محمدرضا حضرت‌پور را روانه میدان کرد. ایران در هفته اول توانست هلند را شکست دهد و مقابل ژاپن و روسیه هم مغلوب شد.

ست اول ۲۵-۲۲ کانادا

ملی‌پوشان ایران بازی را خوب شروع کردند و توانستند با نتیجه ۸ بر ۷ از حریف خود پیش بیفتند تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در ادامه شاگردان گلن هوگ بازی را در امتیاز ۱۰ به تساوی کشاندند، اما در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود ایران، یک بار دیگر تیم‌ها به وقت استراحت فنی رفتند. کانادایی‌ها در ادامه توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و ۲۲ بر ۱۹ از ایران پیش بیفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود کانادا خاتمه پیدا کرد.

ست دوم ۲۵-۲۲ ایران

ست دوم بسیار نزدیک دنبال شد. در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه بازی بازهم به تساوی کشیده شد. هر دو تیم سرویس‌های زیادی در این ست از دست دادند. با وجود اینکه کانادایی‌ها از ایران پیش افتادند، اما شاگردان آلکنو با کسب ۳ امتیاز متوالی نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۵ به سود خود کردند تا هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند. گلن هوگ که تیمش به دنبال پیروزی در این ست بود شارون ورنون را به ترکیب تیمش اضافه کرد، اما این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست سوم ۲۵-۲۲ ایران

ترکیب ایران برای ست سوم تغییری نکرد. بازی بسیار نزدیک دنبال شد تا اینکه در امتیاز ۸ بر ۷ به سود ایران تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز ۱۶ بر ۱۴ به سود ایران یک بار دیگر هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند تا صحبت سرمربیان خود را بشنوند.  این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران تمام شد.

ست چهارم ۲۵ -۲۲ ایران

در ست چهارم کانادایی‌ها کمی بهتر از ایران بودند. در امتیاز ۸ بر ۷ به سود کانادا هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. شاگردان آلکنو در ادامه توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود ایران، هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا شاگردان آلکنو دومین پیروزی خود را در این دوره از مسابقات کسب کنند.

تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ فردا از ساعت ۱۹ باید مقابل ایتالیا قرار بگیرد.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار