займ на карту срочно
کد خبر: 41091 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 4 آگوست 2021 | ساعت » 17:26

مهنوش مرادی، یکی از دوستان نزدیک ارشا اقدسی که این روزها همراه با خانواده او در لبنان به سر می‌برد، با تکذیب خبر درگذشت او که دوباره منتشر شده است، تاکید کرد: «ارشا زنده است! تا زمانی که نفس می‌کشد، زنده است! تا زمانی که یک درصد امید به زندگی او داریم، زنده است!»

او  که از انتشار شایعات مکرری که درباره درگذشت ارشا اقدسی منتشر شده، عصبی و اندوهگین است، در تماسی تلفنی با اشاره به شرایط روحی خانواده و دوستان ارشا اقدسی گفت: «این شایعه‌پردازی‌ها بیشتر از وضعیت ارشا حال خانواده و دوستان او را دگرگون می‌کند. این شایعه‌ها روزی هزار بار ما را می‌کشد و زنده می‌کند.»

این بدلکار اضافه کرد: «هر چند از نظر خیلی‌ها یک درصد امید برای زنده ماندن ارشا، خیلی ناچیز است ولی برای ما یک دنیاست، مادر او به همین یک درصد امید منتظر معجزه است که فرزندش به زندگی برگردد.»

مرادی گفت: «از بیمارستان ارشا تا محل اقامت ما سه دقیقه فاصله است. چگونه ممکن است که ما از حال او خبر نداشته باشیم ولی کسانی از آن سر دنیا، بیشتر از ما در جریان حال و روز او باشند؟!»

او ادامه داد: «ظاهرا کسی که این شایعه اخیر را منتشر کرده، یک بدلکار است ولی او در امریکا زندگی می‌کند و دلیلی ندارد که چون یک بدلکار ایرانی است، حتما از حال ارشا باخبر باشد.»

مهنوش مرادی در پایان تاکید کرد: «ما برای این یک درصد امید می‌جنگیم و امیدواریم معجره‌ای رخ بدهد.»

ارشا اقدسی، بدلکار و بازیگر ایرانی که اخیرا برای همکاری با یک پروژه سینمایی خارجی در لبنان به سر می‌برد، روز چهارشنبه ششم مرداد، دچار حادثه‌ای جدی شد و از ناحیه مغز آسیب دید. او سپس به بیمارستانی در بیروت انتقال داده و به صلاحدید پزشکان به خواب مصنوعی برده شد/ایسنا

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار