займ на карту срочно
کد خبر: 41186 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 20 آگوست 2021 | ساعت » 11:20

محمد رحمان نظام اسلامی که این روزها هم به دلیل عفونت یکی از پاهای مجروح خود و هم ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است رو به بهبودی است.

محمدرحمان نظام اسلامی مجری باسابقه تلویزیون با اشاره به وضعیت جسمانی خود که مدتی است در بیمارستان بستری شده است بیان کرد: خدا را شکر حالم این روزها بهتر است، داروها را مصرف می‌کنم و اگرچه که از دو حوزه دچار مشکل شدم اما رو به بهبودی هستم.

وی که از جانبازان جنگی است، ادامه داد: من برای عفونت پایم که پیش از این در جنگ مجروح شده بود به بیمارستان آمدم و ریه‌ام هم بر اثر کرونا درگیر شد.

نظام اسلامی با اشاره به تماس‌های مسئولان و پیگیری‌های مردم تاکید کرد: از قول من از همه مردم و مسئولان تشکر کنید که دائم احوال مرا می‌پرسند. یک خواهش هم از مردم دارم و این است که مردم به خبرهای دروغین توجه نکنند خیلی‌ها بعد از آن «خبر درگذشت» نگران شدند و دائم تماس می‌گرفتند.

نظام اسلامی درباره اینکه چه زمانی می‌تواند از بیمارستان مرخص شود نیز عنوان کرد: فعلاً همچنان باید بستری باشم به خاطر مجروحیت پا و عفونتی که دچارش شدم به بیمارستان آمدم و به دلیل کرونا بیشتر هم درگیر شده‌ام.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار