займ на карту срочно
کد خبر: 42254 | سرویس: فرهنگ
تاریخ انتشار: 26 مارس 2022 | ساعت » 19:40

رئیس فرهنگسرای سرو اعلام کرد در هفتمین دوره از برنامه «ماهی حوض قصه‌ها» کودکان و نوجوانان می‌توانند ماهی‌های سفره هفت‌سین خود را به کتابخانه‌های فرهنگسراها تحویل دهند و در ازای آن کتاب قصه هدیه بگیرند.

رویا فتحی، رئیس فرهنگسرای سرو اعلام کرد هفتمین دوره برنامه «ماهی حوض قصه‌ها» در طول تعطیلات نوروزی و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی از ششم فروردین‌ ۱۴۰۱ اجرا می‌شود.

او گفت: «در این برنامه کودکان و نوجوانان می‌توانند ماهی‌های سفره هفت‌سین خود را به کتابخانه‌های فرهنگسراها تحویل دهند و در ازای آن کتاب قصه هدیه بگیرند. این ماهی‌ها در حوض‌های شهری رها می‌شوند تا عمر طولانی‌تری داشته‌ باشند.»

فتحی ادامه داد: «میان کودکانی که در کنار حوض عکس بگیرند و به آدرس اینستاگرام mahei houze gheseha بفرستند نیز قرعه‌کشی و جوایزی به آن‌ها اهدا می‌شود.»

او اضافه کرد: «برنامه «ماهی حوض قصه‌ها» به کودکان آموزش می‌دهد تا علاوه بر علایق خود به فکر طبیعت و حفظ محیط‌زیست باشند، همچنین‌ به آنان یادآوری می‌کند که باید با طبیعت دوست بود و برای حفظ آن هرکسی باید به ‌اندازه خود قدمی بردارد.»

علاقه‌مندانی که قصد شرکت در برنامه «ماهی حوض قصه‌ها» را دارند می‌توانند تا ۲۰ فروردین‌ به فـرهنگسراهـای ملل، اشراق، معرفت، اندیشه، گلستان، رازی، امید، خاوران، مهر، تهران ، امام(ره)، خانه فرهنگ امام‌زاده یحیی(ع) و خانه فرهنگ فدک مراجعه کنند.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه «ماهی حوض قصه‌ها» با شماره‌ تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار