займ на карту срочно
کد خبر: 42316 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 19 آوریل 2022 | ساعت » 20:25

محمد متوسلانی، بازیگر قدیمی سینما که این حرفه را از دهه ۱۳۳۰ آغاز کرده است و در تهیه‌کنندگی هم دستی بر آتش دارد به تازگی برای ساخت فیلمی به نام «عشق جامگان» مجوز گرفته است.

محمد متوسلانی، قصد دارد با همراهی گروهی جوان، فیلمی درباره روزهای کرونایی تولید کند.

او در این‌باره گفت: «فیلمنامه «عشق جامگان» را علی رویین‌تن نوشته و رضا چوبینه قرار است آن را کارگردانی کند. داستان این فیلم بیشتر در حال و هوای روزهای کروناست با روایتی از فداکاری پرستارها و کسانی که در کادر درمان بودند.»

متوسلانی که فیلم‌های آخرش در سینما به عنوان بازیگر «مستانه»، «گناهکاران»، «زمهریر» و «شب روباه» بوده، با اشاره به اینکه قصد بازی در «عشق جامگان» را ندارد افزود: «بازیگران این فیلم همگی از تئاتر هستند و یک فیلم کاملا غیرتجاری می‌سازیم.»

او ادامه داد: «در این وضعیت اقتصادی یا باید یک نفر خیلی سرمایه‌دار باشد که بتواند با این تعداد زیاد فیلمِ مانده در صف اکران رقابت کند یا دلخوش باشد به کمک کردن به جوان‌هایی که می‌خواهند کاری را عرضه کنند و برای افرادی مثل من این تنها راه ممکن است. در این مسیر هم با یک بودجه کم و محدود فیلم را می‌سازیم. البته خوشبختانه افرادی که برای این پروژه جمع شده‌اند بیشتر جنبه معنوی کار برایشان اهمیت داشته و تلاش می‌کنیم پس از بازنویسی فیلمنامه که در حال انجام است، فیلمبرداری را شروع کنیم.»

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی