займ на карту срочно
کد خبر: 42460 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 28 می 2022 | ساعت » 18:42

تکرار سریال «دردسرهای عظیم۲» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، با پایان فصل اول این سریال، از دهم خرداد در شبکه تماشا پخش می‌شود. زنده‌یاد زهره فکورصبور از جمله بازیگران این سریال است.

فصل دوم از مجموعه «دردسرهای عظیم» از دهم خردادماه هرشب ساعت ۲۱ از شبکه تماشا روی آنتن خواهد رفت. «دردسرهای عظیم ۱» این شب‌ها ساعت ۲۱ در حال پخش است و از دهم خرداد فصل دوم جایگزین می‌شود.

«دردسرهای عظیم ۲» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام در ۲۶ قسمت ساخته شد و اولین بار خرداد ۹۴ از شبکه سه سیما روی آنتن رفت.

جواد عزتی، الناز حبیبی، مهدی هاشمی، مریم سعادت، فریده سپاه‌منصور، امیر غفارمنش، شهین تسلیمی، صفا آقاجانی، مهران رجبی، اشکان اشتیاق، پرستو گلستانی، بهشاد شریفیان، مه‌لقا باقری، امیرحسین صدیق، سولماز غنی، زنده‌یادان حسین محب‌اهری و زهره فکورصبور و… در فصل دوم «دردسرهای عظیم» بازی کرده‌اند.

داستان «دردسرهای عظیم ۲» از این قرار است که با پیدا شدن بچه‌ای در ماشین لطیف (با بازی جواد عزتی) و حضور خانواده او که برای مراسم خواستگاری از شهرستان به تهران می‌آیند و دعوت از خانواده پدری بهار (با بازی الناز حبیبی)، لطیف و بهار بار دیگر برای ازدواج دچار دردسرهایی می‌شوند.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار