займ на карту срочно
کد خبر: 42935 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 12 اکتبر 2022 | ساعت » 13:11

رییس رسانه ملی بدون اشاره به مصادیق، از شایعه‌سازی‌ها درباره صداوسیما به‌خصوص در چند وقت اخیر، انتقاد کرد.

امروز سه شنبه ۱۹ مهرماه نشست «افق تحول» در صداوسیما در حالی برگزار شد که پیمان جبلی رییس صداوسیما درباره شایعات و برخی اتفاقات سخن گفت.

در این مراسم همچنین علیرضا خدابخشی معاون سیاسی صداوسیما که از شب گذشته شایعه تغییر او در رسانه‌ها مطرح شده است به سخنرانی پرداخت.

جبلی رییس صداوسیما در بخشی از سخنان خود درباره این شایعه‌سازی ها که در طول یک سال دوره تحول ادامه داشته است، بیان کرد: فضاسازی‌ها و جوسازی‌هایی که در طول این یک سال انجام شد، شب نامه و روزنامه و گاهنامه و سایت و کانال و هر چه که از دستشان برآمد برای متزلزل کردن سازمان در دوره تحول انجام دادند.

وی ادامه داد: خواستند حواس‌های ما را پرت کنند اما خدا بالای سر ما بود. خدا خودش حق را به حق دار رساند. خیلی‌هایشان متنبه شدند خیلی‌هایشان برایشان سوتفاهم برطرف شد اما خیلی‌ها هم همچنان دارند ادامه می‌دهند و حاشیه سازی ادامه دارد، تا همین دیشب حاشیه‌سازی ها و شایعه پراکنی ها ادامه داشت.

جبلی در پایان بیان کرد: به لطف خدا هیچیک از این اقدامات ما را از مسیر محکمی که داریم متزلزل نخواهد کرد خیال همه راحت باشد.

این شایعات در حالی مطرح می‌شود که روابط عمومی صداوسیما نسبت به اکثر آن‌ها سکوت پیشه کرده و هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی درباره آن‌ها صورت نگرفته است.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار