займ на карту срочно
کد خبر: 44014 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 31 اکتبر 2023 | ساعت » 18:46

هانیه توسلی و چند هنرمند دیگر باید در تاریخ ۱۵ آبان در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران حاضر شوند.

هانیه توسلی، بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون با انتشار تصویر دو احضاریه قضایی مختلف در حساب کاربری اینستاگرامش نوشت : «دو دادگاه. این روزهای من. به امید روزهای بهتر.»

بر اساس تصاویر منتشر شده از این احضاریه‌ها هانیه توسلی باید در تاریخ ۱۵ آبان سال جاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران حاضر شود.

در یکی دیگر از احضاریه‌ها او به شعبه ۹ دادسرای فرهنگ و رسانه تهران احضار شده و از تاریخ ابلاغ ۵ روز برای حضور در این شعبه فرصت دارد.

پیش از این نیز گزارش‌هایی مبنی بر اعلام جرم دادستان تهران علیه هفت سلبریتی و خبرنگار، و تشکیل پرونده قضائی برای آنها منتشر شده بود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده پرونده‌های قضائی علیه ترانه علیدوستی ، مژگان ایلانلو، هنگامه قاضیانی ، تهمینه رضایی میلانی، امید توشه، سحر ولدبیگیان، مریم بوبانی و هانیه توسلی در روز یکشنبه ۷ آبان باز شده است.

آزاده مختاری هم پیامی را در شبکه ایکس منتشر کرد و نوشت: «مرکز قوه قضاییه اعلام کرد: دادستان تهران علیه ۷ سلبریتی و یک فعال رسانه‌ای اعلام جرم کرد. اعلام جرم دادستان تهران علیه ترانه علیدوستی ، مژگان ایلانلو، هنگامه قاضیانی ، تهمینه رضایی میلانی، امید توشه، سحر ولدبیگیان، مریم بوبانی و هانیه توسلی است.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی