یکشنبه, 10 فروردين 1399

مقاله ها

عضویت در کتابخانه‌های زابل رایگان شد

رئیس کتابخانه‌های عمومی زابل گفت: این نمایشگاه با 430 عنوان کتاب با موضوعات سیستان شناسی و تاریخ و فرهنگ سیستان بمدت یک هفته در کتابخانه عمومی نیمروز دایر است.

 

 

 

 

 به گزارش خبرگزاری فارس از زابل، محمد صالح حیدری بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه کتاب اهل قلم سیستان در کتابخانه نیمروز اظهار داشت: این نمایشگاه از 30 آبان تا 7 آذر در کتابخانه عمومی نیمروز از ساعت 8 تا 14 آماده علاقمندان به امر کتابخوانی است.

وی افزود: این نمایشگاه با 430 عنوان کتاب با موضوعات سیستان شناسی و تاریخ و فرهنگ سیستان بمدت یک هفته در کتابخانه عمومی نیمروز دایر است.

این با اشاره به برنامه‌های برگزار شده در هفته کتابخوانی گفت: تقدیر از کتابخوانان برتر فرهنگی، کتابداران کتابخانه‌‌های عمومی، تجلیل از کتابخوان برتر  نابینا، تجلیل از مادران خانه دار فعال در امر کتابخوانی، نوشتن شعار هفته کتاب بر روی تاکسی‌های درون شهر، اجرای طرح انتظار کتاب در داخل تاکسی‌های درون شهری از جمله برنامه هفته کتابخوانی است.

وی با بیان اینکه در هفته کتابخوانی عضویت در کتابخانه به صورت رایگان است مطرح کرد: افراد علاقمند در امر کتابخوانی می‌توانند در هفته کتابخوانی برای عضویت رایگان در کتابخانه‌های سطح شهر اقدام کنند.

رئیس کتابخانه‌های عمومی زابل اذعان داشت: بیش از 62 هزار جلد کتاب در پنج کتابخانه شهرستان زابل وجود دار‌د که کتابخانه‌های شهرستان تازه تاسیس هامون و نیمروز زیر نظر کتابخانه عمومی زابل هستند.

وی افزود: برنامه‌های اجرا شده در هفته کتابخوانی با هدف افزایش سرانه مطاله مفید انجام می‌شود.

در پایان این مراسم از امام جمعه زابل، دکتر باقری، استاد محمودی، دکتر رخشانی و خانواده مرحوم گلستانه تجلیل به عنوان  فرهیختگان سیستان تجلیل شد.

 

 

اضافه کردن نظر


شما اینجا هستید: Home