چهارشنبه, 13 فروردين 1399

نام آوران سیستان به ترتیب حروف الفبا

جامعه مجازی سیستوفیس در فیس بوک استاندار محترم مهندس اوسط هاشمی رونمایی شد.

http://www.sistoface.com

 

جامعه مجازی سیستانیان که در سال 92   بصورت آزمایشی بنا به پیشنهاد مهندس هوشنگ ناظری طراحی شده بود و مدت دوماه بصورت آزمایشی فعالیت نمودتعطیل شد.  بعد از افتتاح گروه انسجام بزرگان سیستان با پیشنهاد برخی از اعضای گروه بعلت محدود بودن شبکه اجتماعی واتس آپ و وایبر و... دسترسی نداشتن سیستانیان به مطالب گروهها و محدود بودن  تعداد اعضا ، با در نظر گرفتن کمی تغییرات به نیت انسجام سیستانیان و استفاده از نظرات و بحث و گفتگو و کمک کردن بر توسعه منطقه، صبح امروز در فیس بوک مهندس اوسط هاشمی استاندار محترم سیستان و بلوچستان افتتاح گردید.

 

www.sistoface.com

جامعه مجازی سیستو فیس یک شبکه اجتماعی ِ قدرتمند ِ مبتنی بر وب است که کاربران آن می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از 5000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند. جامعه مجازی سیستو فیس توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است!

قوانین و شرایط  ثبت نام :

1 وارد نمودن نام و اطلاعات واقعی اشخاص در پروفایل

2 ارسال مطالب مرتبط با استان

3 - استفاده برخلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی کشور و در تضاد با حتمیات بین المللی تخلف به حساب می آید.

4 -  کاربران باید در انتخاب عکس پروفایل خود دقت کنند و از گذاشتن عکس هایی با پوشش نامناسب و مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری کنند.

5 - » کاربران مسدود شده فقط از طریق فرم تماس با ما و با وارد کردن ایمیل خود قادر به رسیدگی هستند و اگر کاربری دیگر در محیط شبکه اقدام به اعتراض نسبت به مسدودی کاربری دیگر کند مدیران میتوانند برای همیشه مسدودشان کنند.

6  - » از ارسال بیش از 1 پست در 24 ساعت و پست های تکراری برای بالا بردن تعداد پست های پروفایل خود یا تعداد پست های گروه خود خودداری کنید .در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

7 - » کاربران موظف به انتخاب نام کاربری مناسب و نگهداری از رمز عبور خویش هستند.

8 - » از شرایط استفاده از sistoface.com دارا بودن شرایط سنی بالاتر از 17 سال می‌باشد.

9 - » درج و نشر مطالب غلط، بکار بردن کلمات رکیک، دروغ و بی احترامی به کاربران، دین‌، عقاید و اعتقادات، افراد و اشخاص، ارگان‌ها و ادارات، سازمانها و مسئولین خلاف قوانین می‌باشد و می‌بایست از ایجاد گروه‌های سیاسی و ارسالهای مرتبط و مخالف نظام خودداری شود.

 

نکته : با توجه به اینکه جامعه مجازی سیستانیان با هدف همبستگی و معرفی و شناسایی نخبگان و همگام شدن جهت توسعه منطقه ایجاد گردیده است خواهشا تا موقع دسته بندی شدن گروهها جز معرفی و ارسال پست در صفحه های شخصی از تشکیل هر گونه گروه در این فضا خودداری نمایید. منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما بزرگواران هستیم . سپاس فراوان

گروه انسجام و هم اندیشی

 

www.sistoface.com

اضافه کردن نظر


شما اینجا هستید: Home نام آوران با شما جامعه مجازی سیستوفیس در فیس بوک استاندار محترم مهندس اوسط هاشمی رونمایی شد.