چهارشنبه, 09 بهمن 1398

علي اوسط هاشمی استانداری برای مردم/علی اصغر میرشکاری

 

اين روزها آسمان نزول كرده است و به زمين بوسه مي زند زيرا همه خلقت در عالم هستي شاهد بزرگترين و بهترين خلقت الهي يعني تولد امام حسين (ع) را شاهد است

فرزند علي(ع) و فاطمه(ع) آري همان امامي كه بدست شقي ترين مردمان در سال 61قمري در كربلا شهيد شد در اين رورها ودر ماه شعبان پا به عرصه وجود نهاد

اين روز مهم و با ارزش و مبارك را به پيشگاه حضرت ولي عصر(ع)مقام معظم رهبري ملت شريف ايران و خانواده هاي معظم شهدا آزادگان و رزمندگان دوران 

دفاع مقدس به ويژه پاسداران عزيز به مناسبت روز پاسدار تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.نبايد از نظر دور داشت كه ولادت با سعادت حضرت امام سجاد (ع)چهارمين اختر تابناك آسمان امامت

و ولايت را كه در ماه شعبان واقع شده است را تبريك عرض مي كنم .مناسبت ديگر ولادت فرمانده با وفا وباصفاي سپاه امام حسين(ع)حضرت ابوالفضل و روز جانباز را به جانبازان عزيز تبريك و تهنيت عرض مي كنم به همين مناسبت استاندار مردمي و جانباز استانمان با جمعي از جانبازان عزيز استان در استانداري ديدار داشتند مراسم صميمي كه فضاي آن را فرشتگان آسماني معطر كرده بودند 

مجلسي معنوي قاري جانباز سخنرانان جانباز مدعوين جانباز چقدر جالب استاندار هم  جانباز وقتي رييس سازمان تبليغات اسلامي استان اصرار مي كرد استاندار عزيز در جلوي جايگاه ودر صدر مجلس بنشيند استاندار گفتاين جلسه كه مال خودمان است حق ندارم در صف جانبازان ودر كنار همسنگرانم قرار گيرم اجازه دهيد اينجا خودم تصميم بگيرم و براي دلم و در صف دوستانم باشم"بي اختيار اشك ها گونه ها را شستشو مي داد و معنويت را بيشتر مي كرد. وقتي جانباز عزيز زينلي كه مشاور استاندار در امور جانبازان و ايثار گران گزارش عملكرد 180 روز حضور استاندار را در مدت خدمت در استان در بخش ديداربا خانواده معظم ايثارگران ارائه كرد از خودم خجالت كشيدم آهي از دل كشيدم و به ياد صبوري و مثبت انديشي و البته دلسوزاته استاندار افتادم كه وقتي از منتقدين سخن به ميان مي آمد با كلمات و واژه هايي از آن ها ياد مي كرد كه گويي بهترين دوستانش هستند و با جملاتي زيبا قشنگ مهربان و مبتني بر اتحاد و همدلي از آنها ياد مي كرد كاش سينه ها شكافته مي شد و اين كلمات را كه در كنار همديگر مي گذارم همه شاهد بودند كه جز صداقت در آن ها نمي بينيد اما گزارش را نقل كنم كه خيلي جالب است و براي همه ما آموزنده و درس بزرگ زندگي و نهايت احترام به خانواده محترم ايژار گر و جامعه معنوي استان 

1- ديدار با خانواده معظم شهدا 106 مورد

2- ديدار با جانبازان عزيز 83 مورد 

3-ديدار با آزادگان عزيز 6مورد

4-حضور در مراسم شهدا و مزار مطهر شهدا 10 مورد

 

آنچه در بالا گفته آمد خارج از برنامه هاي معاونين استاندار مي باشد كه فعلا به آن ها كاري ندارم متوسط برنامه هاي استاندار ويژه خانواده هاي شهدا بطور متوسط هر روز بيشتر از يك برنامه براي اين جامعه معنوي استان داشته است استاندار عزيز مرد بزرگ استاندار مردمي جانباز سخت كوش و پر تلاش به شما خسته نباشيد عرض مي كنم و براي خدمت خالصانه و صادقانه به مردم شريف استان از خداوند متعال براي شما آرزوی موفقيت مي كنم راستي روز جانباز را به شما جانباز عزيز تبريك عرض می کنم

نظرات  

 
-2 #13 سپهر
نقل کردن شهرکی:
ای کاش آنچه نوشته اید با عمل شما سازگار می بود.معمولا شخص شما را نمیدانم به چه اسمی از طرف اصلاح طلبان صدا بزنم چون همه را پله نمودید وپشت سر هم یک کاسه آب.والسلام من التبع الهدی

مثلا شما توقع داشتید شمارو بجای ایشون بزارند یعنی در اصلاح طلبان استان کسی رو هم ردیف ایشون سراغ داری که خودت رو مقایسه میکنی معلومه واسه اهداف باهاش هم جهت شدی
بازگو کردن
 
 
0 #12 شهرکی
ای کاش آنچه نوشته اید با عمل شما سازگار می بود.معمولا شخص شما را نمیدانم به چه اسمی از طرف اصلاح طلبان صدا بزنم چون همه را پله نمودید وپشت سر هم یک کاسه آب.والسلام من التبع الهدی
بازگو کردن
 
 
0 #11 جعفری
زنده باد آقای میرشکار
بازگو کردن
 
 
0 #10 کلبعلی
حرف آقای میرشکار برای ما سنده و تایدش واسمون قابل احترام
بازگو کردن
 
 
-1 #9 حسن
نقل کردن صادق:
برای کدام مردم جناب میرشکار زابل یا زاهدان؟

به نظر من استاندار برای همه مردم است و همه را دوست دارد و موفقیت همه را می خواهد و اتفاقا جناب آقای هاشمی خود رزمنده و جانباز هستند و درد آشنای انقلاب. لذا تاکید می کنم دوست خوبم صادق جان نگران نباشید جناب آقای هاشمی به مردم از زابل تا چابهار خدمت خواهند کرد.
بازگو کردن
 
 
+1 #8 حسن
جالب توجه است که در مدت حضور استاندار در استان هر روز بیش از یک برنامه برای خانواده معظم ایثارگران داشته است با این کار فرهنگ سازی می کند تا همه مسئولین به آن تمسک جسته و بدان عمل کنند.
بازگو کردن
 
 
0 #7 حسن
درود بر هاشمی توانا که تا کنون استانداری چنین مثبت اندیش و توانا استان به خود ندیده است من یقین دارم برای سیستان و توسعه سیستان از همه بیشتر دغدغه دارد د چابهار از سیستان می گوید در سراوان از سیستان می گوید در ایرانشهر از سیستان می گوید ودر سیستان هم برای سیستان می گوید کسانی که این واقعیت ها را نمی بینند دلشان مریض است یا خود را به خواب زده اند. انشاءلله خداوند به جناب آقای هاشمی سلامتی بدهد تا استان و سیستان را در بستر توسعه و روی ریل حرکت قرار دهد.درود بر هاشمی استاندار دلسوز استانمان.
بازگو کردن
 
 
+1 #6 رضا
نقل کردن رضاحدادی فر:
شما در این پازل کجاهستید! آیا استانداری فهیم مثل دکتر دهمرده که احیاگر رشد امثال من ، شما و فرزندانمان بود در پازل بدون حب و بغض کجا هست ؟ این تمجید شما از یک استانداری غیر بومی ای که رزومه ی وی برای استان خودش چند ماه روی میز دولت بود و سرانجام هم بر گزیده نشد ، چیست ؟

سلام آقای حدادی فر نمی دانم جقدر با دهمرده آشنا هستید و ایشان را می شناسید دهمرده فردی است که به محض اینکه به قدرت رسید جند کارانجام داد که بد نیست بدانید
1- حاج اقای میرشکار را که به اعتراف دوست و دشمن قوی ترین فرماندار بود عزل کرد.
2-مهندس شهرکی مسئول امور آب سیستان را که از قوی ترین مدیران آب در سیستان بود عزل کرد.
3-مهندس قوی دل فعال ترین مدیر شیلات سیستان را عزل کرد و بدین طریق به شیلات خیلی لطمه زد.
4- شرکت هواپیمایی تفتان ایر را که می توانست برای استان خیلی مفید باشد را تعطیل کرد و سرمایه ملت و شهرداری ها را از بین برد.
5- جند تن از اعضای شورای شهر زابل را زندان کرد و آبروی محمد شهرکی احمد میر غلام رضا تنهایی را برد چه کسی چنین ظلمی به این طوایف خوش نام سیستان کرده بود که دهمرده مرتکب آن شد.
6- دهمرده دیوار مرزی را ایجاد کرد و مردم سیستان را بی چاره کرد در واقع با این کارش فقر را در سیستان نهادینه کرد زیرا اگر دیوار مرزی نبود مردم از کنار مرز تجارت می کردند و زندگی خود را اداره می کردند.
7- دهمرده اختلاف شیعه و سنی ایجاد کرد که تخم این کینه تا 50سال دیگر تا کس دیگری آن را پاک کند باقی است.
8- دهمرده اختلاف زابلی و بیرجندی ایجاد کرد که متاسفانه باعث در گیری ها و دل خوری های زیادی شد سری به بیرجند بزنید و اوج اختلاف را ببینین بگونه ای که پیمانکار سیستانی را در مناقصه ها راه نمی دهند و علت آنرا برخورد دهمرده بیان می کنند.
9- دهمرده مدیر کل توانمند منابع طبیعی مهندس دهمرده را عزل کرد و مسئولیت ها را به آدم های ضعیف سپرد.
10-دهمرده حیدر نورایی فرماندار توانای زاهدان را عزل کرد و از خانه سازمانی بیرون انداخت چه بد استانداری بود. آیا این ها سیستانی نبودند؟
11- دهمرده برای باغ وحش خوب بود و شیر و گرگ و الاغ و کفتار که در برابر میلیاردها تومان پول دولت پز آن ها را بدهد.
12- دهمرده بهترین مدیران سیستان را عزل کرد آقای پیری فرماندار هیرمند قائمی بخشدار دلسوز شیب آب و گمرکی زاده بخشدار پر تلاش شهرکی و نارویی از همین گروه هستند که دهمرده بر هیچ کس رحم نکرد.
13- دهمرده بازارچه های مرزی را تعطیل کرد و زندگی را بر مردم مشکل و کار و تلاش در سیستان را متوقف نمود.
14-دهمرده بیشترین بی احترامی را به بزرگان سیستان کرده است قبول ندارید ازجناب آقای مالکی. مهندس غلامعلی شهرکی. جناب آقای امیر میر و دیگران بپرسید. بارها این افراد از دهمرده گلایه نموده اند و دل پر دردی دارند دوست خوب خیابان و کوچه و راه بدست دولت درست می شود ترانزیت و بزرگراه و دوبانده شدن را ه ها که از دولت خاتمی در برنامه ها بوده و دهمرده تنها کاری که انجام داد مسیر ترانزیت را به سمت روستای خود تغییر داد والا کاری انجام نداد ه است چطور وجدان شما اجازه می دهد با استاندار محترم جناب آقای هاشمی مقایسه شود فردی که با هوش خوش فکر خیر خواه و مدبر است برای آنکه بدانید در مدت کوتاه 6ماه مدیریت خود در سیستان چه کرده است به نکات زیر توجه کنید
1- با لطف خدا و همکاری مردم مشکل آب سیستان را حل کرده است بگونه ای که تا کنون 3میلیارد متر مکعب آب وارد سیستان شده است به خدایی که جانم در دست اوست سوگند یاد می کنم که اگر دهمرده اینکار را می کرد مسیر زابل زاهدان را پلاکارد تقدیر و تشکر برای خودش میزد.
2- جناب آقای هاشمی به همه مردم با محبا و احترام یاد می کند چیزی که دهمرده فاقد درک آن است از مدیران دهمرده سوال کنید ّبا آنها چگونه برخورد می کرد.
3- جناب آقای هاشمی بازارچه های مرزی را فعال کرده است و با تمام توان این مسئله را شخصا پی گیری می کند .
4- جناب آقای هاشمی 48000هکتار اراضی سیستان را بصورت لوله کشی آب در کنار مزارع از دولت موافقت گرفته و کارها را اجرایی و عملیاتی کرده است.
5- منطقه آزاد اقتصادی و تجاری سیستان که امروز مطالبه مردم است از ابتکارات شخص هاشمی است که به مردم و فرماندار زابل تاکید کرد آن را مطرح کند مگر من و شما وجدان نداریم که این چیز ها را درک کنیم چرا از عقل خود استفاده نکنیم ساده است از فرماندار زابل جناب ناظری سوال کنید تا مطمئن شوید.
6- از کارکنان وزارت کشور برای مدیریت فرمانداری ها استفاده کرده است که با اصول و روش کار وزارت کشور آشنا هستند دوست دارم نظاره کنید عملکرد موفق آن ها را ببینید و خود قضاوت نمایید.
6-دیوار مرزی را در دستور مطالعه قرار داده است که مشکل اراضی مردم که در آن سوی دیوار قرار دارد حل کند.
7- خاکریز داخل دریاچه را که برای انتقال آب به داخل هامون های ایران مشکل درست کرده بود با شهامت تمام تخریب کرد که اگر دهمرده کرده بود دهها با با شبکه های خبری مصاحبه می کرد اما این مرد بزرگ این کارها را انجام داد آری هاشمی برای همه مردم استان از جمله سیستان تلاش می کند درود بر هاشمی عزیز.
بازگو کردن
 
 
+1 #5 سمیه
این استاندار از استانداران پیشین خیلی پرتلاش و آگاه تر است
بازگو کردن
 
 
+1 #4 برات
درود بر آقای میرشکار و قلم پر از احساسشان
بازگو کردن
 
 
+5 #3 آسوكه سنا
آخ كه اين نوشابه هايي كه براي هم باز مي كنيد چه قدر سرد و خوش مزه است. خدا به شما عمر و عزت بدهد و به اين مردم صبر و چشم هايي براي نگاه كردن تا ببينند به چشم خودشان كه عاقبت اين تعارف هاي صد من يك غاز به كجا ختم مي شود. شكم گرسنه خلق خدا را نمي بينيد اما مجيزها طبق طبق. باشد. فردايي هم هست و ما صبرمان بسيار است. اين دو روز هم مي گذرد.
بازگو کردن
 
 
+5 #2 رضاحدادی فر
شما در این پازل کجاهستید! آیا استانداری فهیم مثل دکتر دهمرده که احیاگر رشد امثال من ، شما و فرزندانمان بود در پازل بدون حب و بغض کجا هست ؟ این تمجید شما از یک استانداری غیر بومی ای که رزومه ی وی برای استان خودش چند ماه روی میز دولت بود و سرانجام هم بر گزیده نشد ، چیست ؟
بازگو کردن
 
 
-5 #1 صادق
برای کدام مردم جناب میرشکار زابل یا زاهدان؟
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


شما اینجا هستید: Home یادداشت علي اوسط هاشمی استانداری برای مردم/علی اصغر میرشکاری