چهارشنبه, 13 فروردين 1399

پیام نوروزی سال 1395/زهرا اربابی معاونت محترم استاندار

 

 

سلام

گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین    

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

 

ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر  برترینش کن برایم این زمان و این زمین . . .

 

 سال 94 را در حالی پشت سر گذاشتیم که دراین سال علیرغم تمام چالش هایی که برای تبدیل شدن به تهدید در کمین کشور نشسته بودند،اتفاقات خوبی درمملکت رخ داد.

 

اما شاید بتوان به جرات گفت ،به نتیجه رسیدن پرونده پیچیده هسته ای ایران در مجامع بین المللی که نتیجه یک کار گروهی با نظارت وفرماندهی مقام معظم رهبری بوداوج اتفاقات خوب سال 94 بود.اتفاق خوبی که با برپایی حماسه 7 اسفند تکامل یافت تا جهان درمقابل آزادی،آزادی خواهی، درایت وشعورمردم ایران سرتعظیم فرودآورد.

حماسه 7 اسفند 94 ثابت کردکه مردم فهمیم ایران اسلامی بار دیگر گفتمان اعتدال را بر تندروی های چند سال گذشته ترجیح داده و برای اصلاح امور کشور به آن اعتماد کرده اند. این اعتماد باعث شد تا 7 اسفند 94 برگ زرینی شود در تاریخ سیاسی کشور عزیزمان ، تا آیندگان به فهم ، شعور و درک گذشتگان خود در انتخاب مسیر درست تعیین سرنوشت خویش ببالند.

در حالی که ایمان داریم پیروز واقعی اتفاقات خوب سال 94  مردمی هستند که اعتقاد دارند راه تغییر روشهای غلط گذشته تنها از راه  صندوق آرا  می گذرد،همان  مردمی که به ندای رهبر معظم انقلاب و دعوت رئیس جمهور محترم ودیگران دلسوزان و بزرگان کشور لبیک گفته وکاری کردند کارستان ،براین باوریم که برای ساختن فردایی بهتر برای ایران سربلندمی بایست سال 95 را با امید آغاز کنیم و با جدی گرفتن مرحله دوم انتخابات در حوزه هایی که انتخابات در آنها به مرحله دوم کشیده شده است حماسه 7 اسفند را تکمیل نماییم.در سال 95 که سال اقتصاد مقاومتی عمل و اقدام ،نام نهاده شده است باید همه با عزم جدی و همت و پشتکار و اراده راسخ در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی ابلاغیه مقام معظم رهبری گام های محکم برداریم.

 

 

زهرا اربابی

اضافه کردن نظر


شما اینجا هستید: Home یادداشت پیام نوروزی سال 1395/زهرا اربابی معاونت محترم استاندار