займ на карту срочно
کد خبر: 43649 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 3 آگوست 2023 | ساعت » 18:57

کارگردان آثاری چون «مرد نقره‌ای» و «روز سوم» که با فیلم «غریب» در جشنواره چهل و یکم فجر خوش درخشید گفت: تهیه‌کنندگی یک فیلم سینمایی با عنوان «رد پای موج» با کارگردانی داریوش جهانگیری‌مقدم را انجام می‌دهم و به غیر از این، کار دیگری نخواهم ساخت.

محمدحسین لطیفی که با فیلم غریب در جشنواره فجر گذشته جوایز بهترین طراحی صحنه، بهترین جلوه‌های ویژه میدانی، بهترین چهره‌پردازی و بهترین نقش اول زن را از آن خود کرد، اظهار داشت: امسال فیلمی نمی‌سازم و در مرخصی خواهم بود.

او که با پرداختن به زندگی شهید بروجردی در جشنواره چهل و یکم فجر همچنین توانست سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه ملی و جایزه ویژه هیات داوران در بخش مقاومت بین‌الملل را به خود اختصاص دهد، خاطرنشان کرد: می‌خواهم خستگی درکنم و احتمالا تهیه‌کنندگی یک اثر سینمایی را بر عهده خواهم داشت.

لطیفی گفت: تهیه‌کنندگی یک فیلم سینمایی با عنوان «رد پای موج» با کارگردانی داریوش جهانگیری‌مقدم را انجام می‌دهم. به غیر از این کار دیگر کار دیگری نخواهم ساخت.

کارگردان خوابگاه دختران و عینک دودی خاطرنشان کرد: این فیلم اکنون در مرحله دریافت پروانه ساخت است که در یکی دو روز آینده آن را دریافت خواهیم کرد.

او اظهار داشت: رد پای موج را برای حضور در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر تهیه‌کنندگی می‌کنم.

کارگردان مجموعه‌های نمایش خانگی قلب یخی و ساخت ایران خاطرنشان کرد: از سال دیگر مجدد شروع به ساخت فیلم خواهم کرد.

لطیفی تاکنون علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی آثاری چون چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت(وحید جلیلوند ۱۳۹۳) را بر عهده داشته است.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی