займ на карту срочно
کد خبر: 40440 | سرویس: جامعه
تاریخ انتشار: 16 می 2021 | ساعت » 16:37

رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران گفت: طرح واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به دلیل واهمه برخی برای هجمه به شورا از دستور خارج شد.

محمد علیخانی در دویست و نودو چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص بحث واکسیناسیون رانندگان تاکسی گفت: طرحی را دوستان امضا کردند و پیشنهاد شد و من فکر می کنم به دلیل اینکه شاید برخی واهمه داشتند تا شورا مورد هجمه قرار گیرد این طرح از دستور خارج شد.

وی افزود: یکی از مواردی که در این طرح مورد اشاره قرار گرفته بود بحث واکسیناسیون  رانندگان حمل و نقل عمومی به خصوص رانندگان تاکسی بود چرا که حدود ۲۰۰ راننده از زمان شیوع کرونا فوت کرده بودند، شهرداری چه کاری برای اینها کرده! این طرح یکی از مواردش همین بود یعنی کسانی که در معرض خطر هستند.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: شهرداری تهران اگر می تواند از طریق وزارت بهداشت پیگیری کند و این مشکل را حل کند. اگر نمی تواند این طرح را مجدد به صحن بیاوریم و اشکالات را برطرف کنیم، چرا که ما نمی توانیم دست روی دست بگذاریم تا هر روز تعداد فوتی ها در خصوص رانندگان حمل و نقل عمومی به خصوص تاکسی ها که محیط کوچکتری دارند بیشتر شود، لذا درخواست من این است که این طرح را مجدد به صحن بیاورید.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار