займ на карту срочно
کد خبر: 40673 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 29 ژوئن 2021 | ساعت » 19:13

دواین جانسون با نقش آفرینی در فیلم «رِد وان» با کمپانی آمازون همکاری می‌کند.

کمپانی آمازون استودیوز روز دوشنبه تایید کرد که دواین جانسون در پروژه جدید این کمپانی به نام «رِد وان/Red One» نقش آفرینی خواهد کرد. این فیلم سینمایی همکاری دوباره جانسون با کریس مورگان خواهد بود. این دو پیش از این در مجموعه فیلم‌های سینمایی «سریع و خشن» همکاری کرده بودند و آخرین همکاری آن‌ها نیز به فیلم «هابز و شاو» در سال ۲۰۱۹ باز می‌گردد.

این توافق که در شرایطی رقابتی به دست آمده است، نشان می‌دهد آمازون روی ساخت آثاری با حضور بازیگران محبوب متمرکز شده است. تمایل این کمپانی برای ساخت فیلم‌های سرگرم‌کننده از رقابت بین سرویس‌های نمایش آنلاین نشأت گرفته است؛ چرا که سرویس‌های جدیدی مثل HBO Max، پارامونت پلاس و دیزنی پلاس وارد این صنعت شده اند.

کمپانی آمازون در ابتدا روی پروژه‌های مدعی جایزه مثل «منچستر کنار دریا» و فیلم‌های مستقلی مثل «وضعیت بِرَد» سرمایه گذاری کرده بود. بعد از آنکه جنیفر سالکه هدایت این کمپانی را بر عهده گرفت، این کمپانی در فیلم‌های مهم بیشتری مثل «بورات ۲»، «بدون پشیمانی» و «بازگشت به آمریکا» سرمایه گذاری کرد و در ادامه هم از دوره پاندمی و تعطیلی سینماها بهترین بهره را برد.

همکاری با جانسون که یکی از مشهورترین بازیگران جهان است و در آثار تجاری زیادی بازی کرده، نکته مثبتی برای آمازون محسوب می‌شود. جانسون علاوه بر نقش آفرینی در «رِد وان/Red One»، با کمپانی سون باکس تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده گرفته است. هنوز کارگردان این فیلم مشخص نیست.

جزئیات این فیلم سینمایی مشخص نشده، اما به گفته آمازون، دنیای جدیدی را در این فیلم اکشن و ماجراجویی شاهد خواهیم بود. این کمپانی تایید کرد که فیلمبرداری از سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد و برای اکران در تعطیلات سال نو ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده است.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی