займ на карту срочно
کد خبر: 41920 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 18 ژانویه 2022 | ساعت » 18:39

در جلسه مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری، رئیس سازمان سینمایی کشور و دبیر جشنواره، چهلمین جشنواره فیلم فجر به برج میلاد برگشت. پیش از این قرار بود پردیس سینمایی چارسو، خانه اصلی این رویداد سینمایی شود.

در پی نشست مشترک شب گذشته (دوشنبه ۲۷ دی‌)، محمد خزاعی (رئیس سازمان سینمایی)، امین توکلی‌زاد (معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران) و مسعود نقاش‌زاده (دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر)، برج میلاد، خانه جشنواره چهلم شد.

براساس این گزارش، در پی تعاملات شب گذشته بین شهرداری با سازمان سینمایی و قول مساعد مبنی بر حل مشکلات برج میلاد به طور شبانه‌روزی از سوی همکاران شهرداری، برج میلاد و موسسه سینماشهر نسبت به رفع اشکالات و فراهم شدن شرایط زیرساختی، قرار شد جشنواره چهلم به برج میلاد برگردد.

در این نشست، محمد خزاعی، رییس سازمان سینمایی ضمن تاکید بر لزوم همگرایی مراکز و دستگاه‌های مختلف فرهنگی در برگزاری باشکوه جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: «فجر ظرفیت بی‌بدلیل سینمای ایران و جشن‌های انقلاب است. جشنواره فیلم فجر گرانیگاه سینمای ایران است و با برگزاری باشکوه این رویداد زمینه‌های لازم برای شکوفایی سینمای ایران فراهم می‌شود.»

امین توکلی‌زاده، معاون فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز، ضمن اعلام آمادگی شهرداری برای تامین شرایط مورد نیاز میزبانی و رفع اشکالات گفت: «با همکاری این مجموعه و تعامل با همکاران سازمان در موسسه سینما شهر به زودی موارد مطرح شده برای رسیدن به استانداردهای برگزاری حل می‌شود.»

مسعود نقاش‌زاده، دبیر جشنواره نیز این رویداد را یک اتفاق مهم سینمایی اعلام کرد و از تمام نهادها همکاری همدلانه را برای اجرای هرچه بهتر جشنواره فیلم فجر خواستار شد. او گفت: «کرونا در دو سال اخیر شرایط را برای سینمای ایران و مدیران فرهنگی تلخ کرده است، برخی از امکانات سینمایی در این دوران دچار اختلال شده و نیاز است تمام دستگاه‌ها برای رفع این مورد وارد عمل شوند.»

پیش‌تر، علت عدم میزبانی برج میلاد، مهیا نبودن امکانات و فراهم نبودن شرایط مطلوب این مرکز اعلام شده و قرار بود پردیس سینمایی چارسو، خانه چهلمین جشنواره فیلم فجر باشد.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی