займ на карту срочно
کد خبر: 42060 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 6 فوریه 2022 | ساعت » 19:44

علیرضا بیرانوند دروازبان تیم ملی فوتبال شامگاه شنبه ۱۶ بهمن با تعدادی از هنرمندان و ورزش کاران به تماشای فیلم« بیرو» نشست.

علیرضا بیرانوند که به دلیل بیماری کرونا و همچنین بازی های تیم ملی فوتبال موفق نشده بود فیلم را ببیند ، شب گذشته شنبه ۱۶ بهمن در سینما هروی سنتر به تماشای “بیرو” نشست.

بیرانوند بعد از تماشای این فیلم با تشکر از کارگردان و تهیه کننده آن گفت : زحمت زیادی برای ساخت این فیلم کشیده شده است و بسیار به زندگی واقعی من نزدیک است.

وی ادامه داد : به نظر من مخاطب اصلی این فیلم  نوجوانان و جوانانی هستند که به هدف خود فکر می کنند و امیدوارم بعد از تماشای این فیلم تلاش و انگیزه خودشان برای رسیدن به هدفشان را جدی تر دنبال کنند و همه حرف فیلم این است هرگز دست از تلاش برندارند. 

همچنین در اکران شب گذشته افرادی همچون مهدی دارابی،  ابراهیم میرزاپور خواهران منصوریان ، سید مهدی رحمتی، مرتضی پور علی گنجی، سیاوش یزدانی ، تهیه کننده، بازیگران و عوامل فیلم نیز حضور داشتند.

فیلم سینمایی بیرو به کارگردانی مرتضی‌ علی عباس میرزایی و تهیه کنندگی مجید برزگر درباره دوران کودکی تا اوج علیرضا بیرانوند دروازبان تیم ملی فوتبال ایران ساخته شده و به عنوان فیلم افتتاحیه چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درامده است/ایسنا

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی