займ на карту срочно
کد خبر: 42284 | سرویس: موسیقی
تاریخ انتشار: 3 آوریل 2022 | ساعت » 18:24

با وجود آن که در تعطیلات نوروزی کنسرت‌هایی در تهران و دیگر استان‌ها برگزار شد اما با پایان یافتن تعطیلات، تنها کنسرتی که این روزها روی صحنه می‌رود، اجرای گروه ماکان‌بند است و دیگر اهالی حوزه موسیقی پاپ فعلا برای برگزاری کنسرت‌ها در کیش به سر می‌برند.

با آغاز سال ۱۴۰۱ کنسرت‌های نوروزی در تهران و سایر شهرستان‌ها روی صحنه رفتند و بعد از مدتی طولانی هنرمندان به خصوص در حوزه موسیقی پاپ توانستند تجدید دیداری اساسی با طرفداران خود داشته باشند؛ اگرچه که به علت پابرجا ماندن شیوع ویروس کرونا، این اجراها رونق کنسرت‌های نوروزی پیش از کرونا را نداشتند و فروش بلیط‌ها هم به منظور رعایت پروتکل‌ها، اغلب کمتر از ظرفیت موجود سالن‌ها صورت گرفت.

ضمن این که براساس آن‌چه سایت‌های رسمی بلیط فروشی‌ نشان می‌داد، شهرهای شمالی، جنوبی و استان تهران بیشترین تعداد برگزاری کنسرت را در ایام نوروزی از آن خود کردند.

اما اکنون با پایان یافتن ایام نوروز، به جز یک اجرا از ماکان‌بند در چهارشنبه ـ ۱۷ فروردین‌ماه ـ در سالن میلاد نمایشگاه، خبری از برگزاری کنسرت‌ها در روزهای آینده فروردین‌ماه در تهران نیست و اهالی حوزه‌ پاپ، فعلا برای برگزاری کنسرت‌ها در کیش به سر خواهند برد.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار