займ на карту срочно
کد خبر: 42309 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 11 آوریل 2022 | ساعت » 17:37

کتاب گویای «کجایی؟» سروده عارفه لک با گویندگی پیام دهکردی و آهنگسازی بهنام کلاه‌بخش به همراه نسخه فیزیکی آن رونمایی می‌شود.

مراسم رونمایی از کتاب گویای «کجایی؟» که توسط انتشارات نوین کتاب تولید شده است، روز پنج‌شنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.

براساس معرفی ناشر از این مجموعه، «کجایی» مجموعه شعرهای عارفه لک است که محتوایی عاشقانه و گاهی اعتراضی دارد.

بهنام کلاه‌بخش، آهنگساز و نوازنده، آهنگسازی این اثر را متناسب با حال و هوای شعرهای آن انجام داده و طراحی جلد و صفحات نسخه فیزیکی آن را نیز اردشیر رستمی، بازیگر و تصویرساز، بر عهده داشته است.

این آیین رونمایی در کافه کر واقع در باغ کتاب تهران انجام می‌شود و در آن علاوه بر لک، دهکردی، رستمی و کلاه‌بخش، جمعی از هنرمندان شامل گویندگان و صداپیشگانی که تاکنون با انتشارات نوین کتاب گویا همکاری داشته‌اند، نیز حضور دارند.

عارفه لک، نویسنده، شاعر، مدرس بیان و بازیگر تئاتر است. او تاکنون در نمایش‌های «تکه‌های سنگین سرب»، «هیچکس نبود بیدارمان کند»، سریال «گاندو ۲» و… بازی کرده و کتاب «درآمدی بر شور روزهای نیامده» هم از او به چاپ رسیده است. پیش‌تر، کتاب صوتی «آخرین دختر» نوشته نادیا مراد نیز با گویندگی عارفه لک در نوین کتاب گویا، منتشر شده بود.

کتاب شنیداری «کجایی؟» به مدت زمان ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه، با صدای پیام دهکردی و آهنگسازی بهنام کلاه‌بخش منتشر شده که در بسته فیزیکی آن، نسخه مکتوب کتاب نیز در ۶۸ صفحه با تصویرگری اردشیر رستمی قرار دارد.

رونمایی از شعرهای عارفه لک با صدای پیام دهکردی 

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار