займ на карту срочно
کد خبر: 42319 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 19 آوریل 2022 | ساعت » 20:33

رحیم نوروزی می‌گوید در تلویزیون کار کرده اما قواعد بازی تبلیغاتی را بلد نبوده است، بلد نبوده خود را پرزنت و جایگاهش را حفظ کند. او ادامه می‌دهد این که بازی‌های اینستاگرامی و فضای مجازی را بلد نبوده، دلیل بر دون‌پایه بودنش نیست.

امیرعلی دانایی مجری برنامه گفت‌وگومحور «رخ‌به‌رخ» دوشنبه، ۲۹ فروردین میزبان رحیم نوروزی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما شد.

امیرعلی دانایی در بخشی از این گفت‌وگو خطاب به بینندگان چنین گفت: «من می‌خواهم به مخاطب بگویم این هنرمند انسان بسیار درجه یکی است. او به نقشش تعهد دارد و به جوانانی که در کنارش بازی می‌کنند کمک بسیار می‌کند. این که رحیم نوروزی نقش منفی بازی کرده است باعث نمی‌شود که شما بگویید خودش هم منفی است. اگر سردی‌ای در چهره او می‌بینید به خاطر آزارهایی است که دیده است.»

رحیم نوروزی نیز گفت: «شما چه می‌دانید من چه سختی‌هایی کشیده‌ام. من هرگز از حواشی حرفه‌ام نان نخورده‌ام، ما در تلویزیون کار کردیم و قواعد بازی تبلیغاتی را بلد نبودیم، به قول فرنگی‌ها پرزنت کردن خود را و حفظ جایگاه خود را بلد نبودیم. بازی‌های اینستاگرامی و فضای مجازی را بلد نبودیم، بلد نبودیم برویم در مدلینگ و تجارت و… این‌ها را بلد نبودم و این دلیل بر دون‌پایه بودنم نیست، دلیل بر پایین‌تر بودن شانم از آن‌ها نیست که در سطح اول سینما یا شبکه نمایش خانگی کار می‌کنند. ما درجه دو نیستیم و تنوع کاری من بسیار وسیع است. کسانی که نامبروان سینما هستند و روی بورسند و شاید اعداد سه رقمی و چهار رقمی بگیرند، از ما دیرتر آمدند و گفتن این‌ها اصلا نه از روی بخل است و نه از روی حسد. من در مورد جایگاه خودم می‌گویم. دلیل نمی‌شود که من چون سیمرغ در دستم نبوده است یا جایزه حافظ نبوده است یا اخبار حاشیه‌ای در اینستاگرام ندارم کنار بروم.»

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار