займ на карту срочно
کد خبر: 42454 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 28 می 2022 | ساعت » 18:38

فیلم کوتاه «گوزن» به نویسندگی و کارگردانی هادی بابایی‌فر به سی‌وهشتمین دوره جشنواره Mo&Friese Young Short Film Festival Hamburg راه یافت. این جشنواره از ۲۹ می تا ۶ جون مصادف با ۸ تا ۱۶ خرداد در هامبورگ آلمان برگزار می‌شود.

به گزارش کیانسه به نقل از روابط‌عمومی پروژه، فیلم کوتاه «گوزن» به نویسندگی و کارگردانی هادی بابایی‌فر در تازه‌ترین حضور جهانی خود به سی‌وهشتمین دوره جشنواره Mo&Friese Young Short Film Festival Hamburg راه یافت.

این جشنواره که مورد تایید بفتا و اروپا است، از ۲۹ می تا ۶ جون مصادف با ۸ تا ۱۶ خرداد سال جاری در شهر هامبورگ آلمان برگزار می‌شود. Mo&Friese یکی از معدود جشنواره‌هایی در جهان است که به طور کامل به فیلم‌های کوتاه کودکان اختصاص داشته و مخاطبان آن را رنج سنی ۴ تا ۱۸ سال تشکیل می‌دهند.

«گوزن» پیش از این به جشنواره برلین راه یافته بود و جایزه ویژه بهترین فیلم بخش نسل این رویداد سینمایی را به خود اختصاص داده بود.

پخش بین‌المللی این فیلم بر عهده شرکت AtoZinema به مدیریت آزاده مسیح‌زاده است.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به هادی بابایی‌فر و محمود غفاری (تهیه‌کنندگان)، احسان بخشی‌زاده و خداداد بخشی‌زاده (بازیگران)، محمود غفاری (تدوین و مشاور کارگردان)، امیرحسین خوشبین (فیلمبردار)، حامد حسین‌زاده (صدابردار)، زهره علی‌اکبری (صداگذار)، رامین ابوالصدق (میکس)، فربد جلالی (تصحیح رنگ)، کامیار شفیعی‌پور (جلوه‌های ویژه)، مهدی پورموسی (مجری طرح)، وحید حاجیلویی (مدیرتولید)، مهناز جارچی (دستیار کارگردان)، پویان سعادتی (مدیر تدارکات)، سعیدگودرزی و ابراهیم میرزایی (دستیاران فیلمبردار)، یگانه ابیاره (دستیار تصحیح رنگ)، استودیو ۳۵ میلیمتری (پشتیبانی)، آزاده مسیح‌زاده (پخش بین‌الملل) و حامد قریب (مشاور رسانه‌ای) اشاره کرد.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی