займ на карту срочно
کد خبر: 42495 | سرویس: فرهنگ
تاریخ انتشار: 1 ژوئن 2022 | ساعت » 18:40

رامبد جوان می‌گوید تهویه‌ای بسیار قوی‌ در استودیوی «خندوانه» وجود دارد، همه حاضران دو یا سه دوز واکسن را زده‌اند و سقف استودیوشان بسیار بلند است و فاصله هم رعایت می‌شود و به همین دلیل اجازه پیدا کرده‌اند ماسک‌هایشان را بردارند.

رامبد جوان، شب گذشته، دوشنبه دهم خردادماه درباره حذف ماسک از صورت تماشاگران حاضر در استودیوی این برنامه، به ارائه توضیحاتی پرداخت.

او در این مورد چنین گفت: «به ما اجازه دادند که تماشاگران محترم در استودیو می‌توانند ماسک‌شان را بردارند. به دلایلی که عرض می‌کنم؛ اول این که تهویه‌ای بسیار قوی‌ در استودیوی ما وجود دارد. دوم، این که همه حاضران دو یا سه دوز واکسن را زده‌اند و سوم این که، سقف این‌جا بسیار بلند است و فاصله هم رعایت می‌شود.»

جوان اضافه کرد: «به همین دلیل این اجازه به ما داده شده که از این امکان استفاده کنیم اما این اقدام معنی‌اش این نیست که مردم در کل کشور اجازه دارند ماسک را بردارند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند.»

او همچنین گفت: «ستاد ملی کرونا اعلام خواهند کرد چه روزی، روز نابودی کروناست و مردم می‌توانند جشن بگیرند و ماسک‌ها را بردارند. این اقدام فعلا فقط برای استودیوی ماست و برنامه‌های دیگر و استودیوهای دیگر خودشان می‌دانند و من بی‌اطلاعم.»

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار