займ на карту срочно
کد خبر: 42561 | سرویس: فرهنگ
تاریخ انتشار: 19 ژوئن 2022 | ساعت » 13:32

تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» با اعلام این‌که همچنان مشغول آماده‌سازی مراحل پس تولید این سریال تاریخی هستند، گفت: «حجم کار خیلی بالاست؛ با این حال ان‌شاءالله تا شهریور امسال کار را به آنتن تلویزیون می‌رسانیم.»

حسن نجاریان درباره جزییات کارهای تولید «جشن سربرون» توضیح داد: «این روزها همچنان مشغول انجام مراحل پس تولید سریال هستیم به دلیل اینکه بخش جلوه‌های ویژه و کامپیوتری این مجموعه خیلی زمان می‌برد و حجم کار بالاست؛ بنابراین تمام تلاشمان را می‌کنیم تا ان‌شاءالله هرچه زودتر سریال آماده شود که بتوانیم برای شهریور امسال کار را به پخش برسانیم. به احتمال قوی هم این سریال از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.»

وی خاطرنشان کرد: «امیدواریم با پخش سریال و استقبالی که مخاطبان از مجموعه می‌کنند خستگی از تنمان بیرون بیاید؛ چون واقعاً برای کار زحمت کشیده شده و چندین سال است درگیر تولیدش هستیم.»

این تهیه‌کننده سپس درباره جوانسازی سازمان صداوسیما و اینکه آیا پیشنهادی به مدیران تلویزیون جهت بهبود وضعیت فعلی تلویزیون دارد؟ اظهار کرد: «پیشنهاد خاصی ندارم اما امیدوارم با ورود جوان‌ها به صدا و سیما اتفاقات خوبی در راه باشد و تلویزیونی که از نظر مخاطبان مدت‌هاست دچار رکود شده، از این حالت در بیاید.»

نجاریان در پایان گفت: «راستش من هنوز با دوستان جدید صداوسیمایی برخورد کاری و جلسه نداشتم و با معاون سیمای جدید هم هنوز جلسه نداشتم و نمی‌دانم سیاست‌هایشان به کدام سمت است. در هر صورت امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های درست و به جا و همچنین کمک گرفتن از پیشکسوتان، به نتایج خوبی برسند و اتفاقات خوبی در راه تلویزیون باشد. فقط باید امیدوار باشیم تا ان‌شاءالله خبرهای خوش بشنویم.»

سریال تاریخی «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی، محصول سیمافیلم است. حسین محجوب، محمود پاک نیت، داریوش کاردان، لاله اسکندری، میرطاهر مظلومی، مرحوم کریم اکبری مبارکه، سهیلا رضوی، نادر فلاح، بیوک میرزایی، فرخ نعمتی، قاسم زارع، مهدی فقیه و … در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده‌اند.

«جشن سربرون» در ۴۵ قسمت ساخته شده و حدود ۲۷ ماه تصویربرداری‌اش زمان برده است.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار