займ на карту срочно
کد خبر: 42811 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 4 سپتامبر 2022 | ساعت » 11:27

سپیده خداوردی، بازیگر نقش همسر شهید مجید شهریاری، از دانشمندان هسته‌ای ترور شده در سال ۸۹، نقشش در مجموعه «صبح آخرین روز» را یک زن تماما قهرمان دانست.

سپیده خداوردی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره بازی در نقش همسر شهید شهریاری در سریال «صبح آخرین روز» گفت: این نقش را بسیار دوست داشتم؛ چراکه یک زن تماماً قهرمان پشت شهید شهریاری بود که او را به این مقام والا رساند و در ذهن مردم ایران ماندگار کرد. او هم زن بود، هم مادر بود و هم عشق. عشق بین این دو نفر در بسیاری از ذهن‌ها به یادگار مانده و هنوز هم درباره آن صحبت می‌شود.

این بازیگر همچنین گفت: «همان‌طور که می‌دانید روایت قصه سریال صبح آخرین روز بر اساس نگاه خانم دکتر قاسمی، همسر ایشان بود و من مصاحبه‌های همسر شهید را خواندم و صحبت‌هایش را شنیدم. نگاه خانم قاسمی این بود که اگر بتوانیم حتی در ذهن یک نفر اثرگذاری کرده و یک نفر دیگر پا در این مسیر بگذارد و راه شهید شهریاری را ادامه بدهد، برایم بسیار عالی است.»

«صبح آخرین روز» یک مجموعه در ژانر امنیتی ـ سیاسی است که به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی علمی فرد ساخته شد. این سریال با موضوع زندگی شهید شهریاری اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

سپیده خداوردی که شامگاه جمعه، ۱۱ شهریور در برنامه «شب فیروزه‌ای» حاضر شده بود در بخشی دیگر از صحبت‌هایش درباره علاقه به موسیقی، چنین گفت: اولین خانم در ایران هستم که نوازندگی کنترباس کردم. همیشه می‌گفتند که این ساز مردانه است و خانم‌ها نمی‌توانند آن را بنوازند اما من پایش ایستادم و اکنون بانوان هنرمند زیادی داریم که این ساز را می‌نوازند.

بازیگر مجموعه‌های «آوای باران»، «از یاد رفته»، «خانه امن» و «ترور خاموش» سپس درباره فعالیت هنری این روزهایش اعلام کرد: «یک سریال جدید داشتم که به تازگی پخش شد و یک فیلم سینمایی دارم که در جشنواره فجر حضور خواهد داشت، یک فیلم سینمایی هم در جشنواره کودک دارم.»

جُنگ «شب فیروزه‌ای» هر هفته دوشنبه تا جمعه ساعت ۲۱ از شبکه پنج پخش می‌شود. این برنامه که با اجرای سیدمرتضی حسینی روی آنتن می‌رود، در گروه تهران و شهروندی شبکه پنج تهیه و تولید می‌شود.

شب فیروزه ای شامگاه جمعه، ۱۱ شهریور میزبان علیرضا افتخاری‌، خواننده و سپیده خداوردی، بازیگر بود.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی