займ на карту срочно
کد خبر: 42901 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 29 سپتامبر 2022 | ساعت » 12:26

رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» که قرار بود به رهبری مجید انتظامی در دهه اول مهرماه و به مناسبت هفته دفاع مقدس از امشب ـ ششم مهر ـ تا ۱۰ مهر به روی صحنه برود، بنا بر آنچه که سایت بلیت فروشی این کنسرت اعلام کرده است، به تاریخ‌های دیگری موکول شد.

یکی از افراد مستقر در روابط عمومی بنیاد رودکی، در پاسخ به پرسشی درباره‌ی احتمال لغو اجرای مجید انتظامی، اعلام کرد که به احتمال زیاد این کنسرت به تاریخ‌ دیگری موکول شود ولی هنوز این امر قطعی نشده است.

روابط عمومی بنیاد فرهنگی و هنری رودکی، درباره احتمال برگزار نشدن رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» به رهبری مجید انتظامی، پاسخ دادند که «فعلا قرار است مطابق برنامه پیش بروند و معلوم نیست که اجرا لغو شود یا خیر ولی اگر بنا بر لغو اجرا باشد، به‌زودی اعلام خواهند کرد.»

حالا سایت ایران کنسرت در قسمت بلیط فروشی کنسرت «همراه با خاطره‌ها» اعلام کرده است که این اجرا به تاریخ‌های دیگری موکول شده است، ولی درباره‌ی اینکه دقیقا این کنسرت چه زمانی به روی صحنه می‌رود هنوز خبری داده نشده است.

لغو برگزاری این رویداد موسیقایی که کلیه بلیط‌های آن به فروش رفته است، درست ساعاتی پیش از برگزاری، صورت گرفته است.

البته در قسمت بلیط فروشی این سایت، بلیط‌های اجرای دیگری از دونوازی تار و عود برای هشتم مهرماه به فروش می‌رسد که هنوز خبری درباره لغو این کنسرت داده نشده است.

قرار بود که اجرای «همراه با خاطره‌ها» با همراهی گروه کُر بنیاد رودکی به رهبری رازمیک اوحانیان و ارکستر ملی ایران با اجرای خاطره‌انگیزترین آثار مجید انتظامی به روی صحنه برود.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار