займ на карту срочно
کد خبر: 43084 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 13 دسامبر 2022 | ساعت » 18:21

«گلادیاتور ۲» در مرحله پیش تولید است تا به زودی فیلمبرداری آن در مراکش آغاز شود.

ریدلی اسکات پس از ۲ دهه ادامه «گلادیاتور» را در مراکش می‌سازد. گزارش‌های جدید حاکی از آن است که ریدلی اسکات اکنون در حال بررسی و انتخاب لوکیشن‌های مورد نظر برای ساخته شدن «گلادیاتور ۲» در مراکش است.

اسکات ۸۵ ساله در شهر «ورززات» مراکش که به عنوان «هالیوود مراکشی» شناخته می‌شود به جستجوی مکان‌های مورد نظر می‌پردازد. بنا به گزارش شبکه خبری مراکشی le۳۶۰ تیم تولید «گلادیاتور ۲» مذاکره خود را با استودیو اطلس این شهر برای همکاری آغاز کرده است.

ساخت این پروژه سال ۲۰۱۸ اعلام شد و گرچه برخی آن را باور نکردند، اما از همان زمان این کارگردان برنده اسکار درصدد ادامه دادن فیلم برنده اسکار سال ۲۰۰۱ بود. داستان ادامه «گلادیاتور» درباره لوسیوس پسر لوسیلا و خواهرزاده کومودوس است که خواکین فینیکس نقش وی را بازی کرد. ماکسیموس در «گلادیاتور» وی را از دست دایی‌اش نجات داده بود.

سال ۲۰۱۹ والتر اف پارکز و لوری مک‌دونالد، تهیه‌کنندگان فیلم تایید کردند که دنباله فیلم ۲۵ سال پس از فیلم اول ساخته می‌شود. گفته شده پیتر کریگ نویسنده «تاج» و «هانگر گیمز: زاغ مقلد» قرار است فیلمنامه را برای اسکات بنویسد.

اسکات پیشتر گفته بود ایده‌اش برای دنباله این فیلم این است که ماکسیموس از «دروازه جنگجویان در حال مرگ» استفاده می‌کند تا از دنیای مردگان بازگردد. سال پیش وی از نوشته شدن فیلمنامه قسمت دوم آن خبر داد و همان زمان گفت پس از پایان فیلم «بناپارت» به سراغ دنباله «گلادیاتور» می‌رود.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی