займ на карту срочно
کد خبر: 43094 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 14 دسامبر 2022 | ساعت » 18:49

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و اعضای هیئت مدیره خانه سینما در نشستی که روز چهارشنبه ۲۳ آذر در صندوق اعتباری هنر برگزار شد به بررسی مطالبات اهالی سینما و برنامه های آتی صندوق اعتباری هنر و خانه سینما در ارائه خدمات پرداختند.

در ادامه نشست های مدیرعامل صندوق اعتباری هنربا روسای صنوف فرهنگی و هنری، نشست هم اندیشی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و جمعی از اعضاء هیات مدیره خانه سینما امروز چهارشنبه ۲۴ آذر در محل صندوق اعتباری هنر برگزار شد.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ضمن تشریح فعالیت‌های این نهاد حمایتی گفت: یکی از سیاست های صندوق توسعه تعاملات با صنوف فرهنگی و هنری است. ایمان داریم با بهره گیری از تجربیات فعالان حوزه فرهنگ و هنر می توانیم گام های موثری برای کاهش دغدغه اعضای تحت پوشش برداریم.
پوراحمدی در ادامه اظهار داشت: صندوق اعتباری هنر در حال حاضر در پنج بخش بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، طرح تکریم و کمک مستمری و تسهیلات خدمات خود را به اهالی فرهنگ و هنر ارائه می دهد. تلاش می کنیم در مسیر ارائه خدمات هدفمند حرکت کنیم و عملکرد خود را بطور شفاف بیان نماییم.
وی با ارائه گزارشی از مجموعه فعالیت ها و اقدامات صندوق گفت: در حال حاضر بیش از ۹۹ هزار نفر از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی عضو صندوق اعتباری هنر هستند که بیش از ۱۱ هزار نفر از آنها از اهالی سینما هستند. همچنین بیش از ۶ هزار نفر از فعالان سینمایی کشور از خدمات بیمه تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر برخوردارهستند.
پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از افزایش ۳ برابری اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اعضای صندوق در ماهه سال جاری خبر داد و گفت: با تدابیر و تمهیدات انجام شده، طی تعامل با بانک ها و نهادهای مالی شاهد رشد چشمگیر اعطای تسهیلات به اعضای تحت پوشش در نه ماهه سال جاری هستیم.
نمایندگان خانه سینما در دیدار با مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به ارائه مشکلات موجود در این عرصه پرداختند و مطالبات خود را بیان کردند . همچنین راه کارهای لازم برای اتخاذ تمهیدات بمنظور ارائه هرچه بهتر خدمات با همکاری خانه مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی