займ на карту срочно
کد خبر: 43100 | سرویس: فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار: 14 دسامبر 2022 | ساعت » 18:56

ویژه برنامه یلدایی مسابقه تلویزیونی پنج ستاره به تهیه کنندگی فرهاد مختاری و اجرای حسین رفیعی روی آنتن خواهد رفت.

شبکه پنج ویژه برنامه «مسابقه پنج ستاره» را تدارک دیده است که همزمان با شب یلدا با اجرای حسین رفیعی در فضایی شاد و مفرح روی آنتن می‌رود. «مسابقه پنج ستاره» میزبان مهمانانی از اقشار مختلف از جمله هنرمندان، ورزشکاران و … خواهد بود.

پخش سری جدید «مسابقه پنج ستاره» به تازگی از شبکه پنج آغاز شده است؛ در این مسابقه رقابت بین دو خانواده ۳ تا ۷ نفره با حضور شمار زیادی از تماشاچیان شکل می‌گیرد. شرکت کنندگان باید جواب سوالی مرتبط با شخصیت‌های نمایشی را پیدا کرده و روی یک ماز لغزان (بازی مسیربایی مارپیچ) گزینه درست را اعلام کنند. در هر مسابقه بازی‌های خانوادگی تکلیف میزان زمان و تعداد نفرات گروه‌ها را معین می‌کند. در پایان جوایز به صورت نقدی به برندگان اهدا می‌شود.

در این مسابقه شخصیتی به نام مسعول که نقش آن را مصطفی احمدی ایفای می‌کند، استندآپ کمدی اجرا می‌کند و مخاطبان در طول مسابقه شاهد گپ و گفت او با مجری برنامه و شرکت کنندگان هستند.

فصل جدید مسابقه پنج ستاره در ۵۲ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای با محوریت آشنایی با تربیت فرزندان تهیه و تولید می‌شود.نحوه شرکت در این فصل از مسابقه پنج ستاره از طریق فراخوان و تامین کنندگان حرفه‌ای انجام می‌شود.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار