займ на карту срочно
کد خبر: 43285 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 11 مارس 2023 | ساعت » 20:54

مجوز نمایش فیلمی از نیکی کریمی با دو اثر سینمایی دیگر صادر شده است.

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی به تازگی با صدور پروانه نمایش سه عنوان فیلم «تا فردا» به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی و کارگردانی علی عسگری، «جان جانان» به تهیه‌کنندگی حبیب الهیاری و کارگردانی شادی‌آفرین الهیاری، «فسیل» به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی کریم محمدامینی موافقت کرده است.

«تا فردا» دومین فیلم علی عسگری محصول مشترک ایران، فرانسه و قطر، در بخش مسابقه اصلی فیلم‌های بلند جشنواره زوریخ شرکت داشت و تقدیر ویژه هیات داوران را گرفت. این فیلم با بازی صدف عسگری، غزل شجاعی، بابک کریمی، امیررضا رنجبران، نویان آبدردیده، نهال دشتی، کتایون سالکی، محمد حیدری و میلاد معیری جزو آثار منتخب جشنواره برلین در بخش پانوراما نیز بود و جایزه بهترین فیلم جشنواره سن‌سباستین اسپانیا را هم به خود اختصاص داده. «تا فردا» داستان پنج نوجوان خیابانی اهل مدلین را دنبال می‌کند که برای جستجوی زمینی که یکی از آن‌ها به ارث برده، به روستا می‌روند.

«جان جانان» نیز نخستین تجربه فیلمسازی شادی‌آفرین الهیاری است که در جشنواره فجر امسال جزو چهار فیلم بخش رزرو بود.

فیلم «فسیل» به کارگردانی کریم امینی است که به زودی به عنوان یکی از فیلم‌های نوروزی راهی اکران می‌شود. از این فیلم کمدی اطلاعات رسمی چندانی منتشر نشده است. بهرام افشاری و سیدجواد هاشمی از بازیگران آن هستند.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی