займ на карту срочно
کد خبر: 43332 | سرویس: سینما
تاریخ انتشار: 9 آوریل 2023 | ساعت » 20:39

۳ اثر از تولیدات سازمان سینمایی سوره در دوازدهمین دوره جشنواره کودکان هند حضور خواهند داشت.

انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی، انیمیشن کوتاه «بیا آشتی کنیم» به کارگردانی عبدالله علیمراد از تولیدات مرکز انیمیشن سوره و همچنین فیلم کوتاه «جایی میان ابرها» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه از تولیدات باشگاه فیلم سوره به دوازدهمین دوره جشنواره فیلم‌های کودکان هندوستان (ICFF) راه پیدا کردند.

دوازدهمین دوره جشنواره فیلم‌های کودکان هندوستان (ICFF) در بخش‌های فیلم بلند داستانی و انیمیشن، فیلم کوتاه مستند، داستانی و انیمیشن ۱۰ تا ۱۸ آوریل ۲۰۲۳ برابر با ۲۱ تا ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ در لاکنو هندوستان برگزار می‌شود.

این جشنواره در پی فراهم کردن بستری مشترک برای تهیه‌کنندگان فیلم‌هایی با محوریت کودکان است تا از طریق ساخت فیلم‌های آموزشی معنادار، دیدگاه‌های خود را برای رشد مناسب ظرفیت‌های کودکان ارایه کنند و هدف از برگزاری آن، ترویج دوستی و همکاری بین مردم جهان است.

این جشنواره از طرف صنعت فیلم و تلویزیون هند (بالیوود) نیز مورد حمایت قرار گرفته است، تعداد زیادی از بازیگران، کارگردانان، نویسندگان و خوانندگان کودک با حضور خود از این جشنواره حمایت می‌کنند.

پخش بین‌الملل این ۳ اثر بر عهده مرکز بین‌الملل سوره است.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی