займ на карту срочно
کد خبر: 42536 | سرویس: فرهنگ
تاریخ انتشار: 13 ژوئن 2022 | ساعت » 17:18

مدیر شبکه دو سیما طی احکامی ناصر آراسته را به عنوان قائم مقام مدیر شبکه دو، سحر دانشور را به عنوان مشاور مدیر شبکه در امور زنان و مرضیه فرآورده را با حفظ سمت قبلی به عنوان سرپرست طرح و برنامه منصوب کرد.

حامد بامروت‌نژاد، مدیر شبکه دوسیما به تازگی حکمی منتشر کرد و در آن ناصر آراسته را به عنوان قائم مقام مدیر شبکه دو و سحر دانشور را به عنوان مشاور مدیر شبکه در امور زنان معرفی کرد. پیش از این حمیدرضا دیبائی‌خو به عنوان قائم مقام و حبیب میدانچی به عنوان مدیر طرح و برنامه این شبکه مشغول به فعالیت بوده‌اند.

در متن این نامه آمده:

«بدون تردید رسانه ملی با توجه به فراوانی و گستردگی جامعه هدف، با حضور نیروهای توانمند، معتقد و متعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی همچون جنابعالی، نقش و اثربخشی خود را عمیق‌تر و وسیع‌تر از گذشته در مسیر دستیابی به اهداف و تحقق برنامه‌ها خواهد گذاشت.»

او همچنین در حکم مشاور مدیر شبکه در امور زنان، بر احیای مرجعیت خانواده در تولیدات و تبدیل شبکه به بازوی مرجعیت خانواده، استفاده از ظرفیت‌های بومی خانواده ایرانی- اسلامی برای الگوسازی، به تصویر کشیدن چهره زن ایرانی در اقلیم‌های گوناگون، نمایش نهضت انقلاب اسلامی با محوریت زنان مربی و جامعه‌ساز و پیگیری مطالبات زنان در شبکه تاکید کرده است.

مدیر شبکه دوسیما در حکم ابلاغی سرپرست طرح و برنامه که توأمان عهده دار مدیریت اطلاعات و برنامه‌ریزی این شبکه نیز است، ضمن با اهمیت شمردن برنامه‌ریزی محتوایی برای تولیدات پیش رو و پیش‌بینی برنامه‌سازی شایسته در مناسبت‌های ملی و مذهبی، بر تقویت زیرساخت‌های موثر در طراحی و نظارت کیفی بر تولیدات این شبکه، تقویت زیرساخت‌های مؤثر در طراحی و نظارت کیفی بر تولیدات و همچنین بهره‌گیری شایسته از توان کارشناسی و تخصصی موجود در بدنه نیروی انسانی شبکه تأکید نمود.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

جدیدترین اخبار